Microsoft avalikustas oma seinale kinnitatava videkonverentsi seadme hinna, milleks on 20 000 dollarit; hind teeb seadmest ühe kalleima riistvaratoote ettevõtte toodete seas.
- Foto: Merje Laasi, Microsoft Baltikumi personalijuht
Tellimusi Surface Hub’i ostmiseks saab esitada alates 1.juulist ning firma loodab, et seadmest saab koosolekuruumide üks põhikomponentidest üle maailma. Videolahendus töötab Microsofti uuel operatsioonisüsteemil Windows 10, mis tuleb välja juuli lõpus.Hoolimata krõbedast hinnast, usub Microsoft, et Surface Hub’i ostavad ettevõtted, mis on harjunud kulutama kordi suuremaid summasid konverentsiruumi seadmetele.“Teoreetiline turg võib olla palju suurem kui tegelik turg,” sõnas uuringufirma Forrester analüütik JP Gownder.Ta märkis, et seade ei pruugi kohe ettevõtete seas müügihitiks saada, kuid peaks osutuma populaarseks ettevõtete hulgas, kus koostööl on suur kaal; selliste ettevõtete hulka kuuluvad näiteks tootedisaini või -turunduse ning reklaamifirmad.84 tollise ekraaniga versioon hakkab maksma 20 000 dollarit; väiksem, 55 tollise ekraaniga seadme hinnaks on Microsoft pannud aga 7000 dollarit.
Seotud lood
Aleksandr Kostin ja Sergei Astafjev, Placet Group OÜ (
laen.ee,
smsraha.ee) asutajad, on võtnud endale sihiks arendada ja edendada Eesti jalgpalli ja futsali ehk saalijalgpalli nii Tallinnas kui ka Ida-Virumaal. Nende juhitav MTÜ PG Sport on tuntud oma pühendumuse ja panuse poolest Eesti spordi edendamises, pakkudes uusi võimalusi noortele talentidele ja aidates kaasa spordi kultuuri arengule.